• info@zpravodaj.fragranza.cz
  • Tel: +420 240 242 112

 

Stayve Mezoterapia a BBglow

Sme autorizovaným disributorem kórejskej kosmeceutikální a kozmetické značky STAYVE pre Európu.

Kórejská kozmetika Stayve sa zameriava na výrobu MTS (Microneedeling Therapy System) ampuliek určených pre BBglow treatment.

Počujete termín kosmeceutikal prvýkrát?

Termín "kosmeceutikal" zaviedol približne pred 20 rokmi známy americký dermatológ Albert Kligman. V jeho poňatí tento termín po fúzii slov "kozmetika" a "farmaceutiká" znamená prechodnú skupinu prípravkov medzi kozmetickými a farmaceutickými prípravkami. Od slávnych svetových dermatológov prišiel impulz posunúť hranicu možností kozmetiky od funkcie dekoratívne a ošetrujúcej ďalej, k udržaniu žiaduceho stavu a ešte k zlepšeniu súčasného stavu a vzhľadu kože. Tak vznikol termín "cosmeceutical", ktorý akokoľvek nie je oficiálny, napriek tomu je na celom svete vnímaný aj najväčšími odborníkmi ako označenie pre najvyššiu kategóriu kozmetického produktu.

Ste profesionál a chcete nakupovať STAYVE materiál pre BBglow za výhodné ceny?

Zaregistrujte sa, pošlite nám certifikát o absolvovanom školiteľským kurze BBGLOW kdekoľvek vo svete a my Vás autorizuje ako profesionála. Certifikáty posielajte na email: velkoobchod@fragranza.cz spolu s Vašim IČO číslom pre jednoduchšie párovanie a rýchlejšie autorizáciu.

 

Ste profesionál so skúsenosťami a školíte? Chcete byť autorizovaní a zverejnenie ako STAYVE BBGLOW AKADÉMIA na oficiálnych stránkach www.stayve.sk?

Napíšte nám email so žiadosťou na svobodova@znzelectronics.cz - vybrané školiace centrá / akadémie doškolíme a spoločne si upresníme protokol správneho postupu a najčastejšie mýty o BBglow. Naučíme Vás ako mať spokojných študentov, komunikovať ošetrenie BBglow a základné marketingové stratégie. Je možné nadviazať veľkoobchodnú spoluprácu a zásobovať Vašu akadémii tak, aby ste mali vždy dostatočnú zásobu materiálu a produky pre Vaše študentov.

Tešíme sa na spoluprácu.  

Sortiment značky STAYVE pre profesionálov:

Uvedené ceny sú ceny odporúčané maloobchodné, zaregistrujte sa na uvedenom linku a po autorizácii budete môcť nakupovať za ceny pre profesionálov.

V nabídce: 1 parfémů
Stayve Repair Cream For Face And Body 100 x 1 g

Stayve Repair Cream For Face And Body 100 x 1 g

✘ K expedici ✔ Na prodejně

105,82

Výberu nezodpovedá žiadna položka.
 

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

 

 

 

 

 

Post your comment

Fragranza.sk