• info@zpravodaj.fragranza.cz
  • Tel: +420 240 242 112

 

Vlastné skladové zásoby

V dnešnom rýchlom svete moderných technológií a dokonalé logistiky nie je príliš náročné ponúkať produkty, ktoré vlastne vôbec nevlastníte, a tak možno veľmi jednoducho ponúkať cudzí tovar, bez toho by to konečný zákazník spoznal. Za kvalitu takéhoto tovaru je však tiež veľmi ťažké zákazníkovi ručiť, nepoznáte jeho kvalitu, vek, pôvod ani či je obal neporušený. Samozrejme sa tiež predlžuje dodacia lehota na doručenie takéhoto tovaru.  

Našou snahou je ponúknuť Vám vždy čerstvé, nepoškodené parfumy z európskej distribúcie a preverených dodávateľov v čo najkratšej možnej dobe.

Vďaka veľkým vlastným skladovým zásobám, do ktorých investujeme prevažnú časť zisku, môžeme vybaviť Vašu objednávku ešte v ten istý deň a zaručiť Vám 100% kvalitu nami ponúkaných parfumov a kozmetiky. V našom e-shope internetovej parfumérie nájdete ako luxusné parfumy vyhlásených parfumových domov Chanel, Dior, Gucci, Armani, Lancome, tak u nás menej známe značky. Denne našimi sklady prejde niekoľko sto parfumov, ktoré mieria do všetkých kútov Slovenskejj republiky. V našej ponuke nájdete viac ako 7 000 položiek, ktoré sa pre Vás snažíme zaistiť po celý rok.

 

 fragranza parfumerie

sklad fragranza

Post your comment

Fragranza.sk